...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۳۰ آذر ۱۳۹۴

آیین‌نامه اجرای کنسرت مجازی

شهرام شهیدی

روزبه نعمت‌الهی اعلام کرد دیگر در تهران کنسرت برگزار نمی‌کند و به زودی اولین کنسرت پاپ مجازی را اجرا خواهد کرد.

آیین نامه:
۱- بانوان عزیز ضروری است جهت امکان تهیه بلیط کنسرت ابتدا یک عکس با پوشش کامل خود را در محل مربوطه در سایت کنسرت بارگذاری کنند. پس از تایید عکس از لحاظ بصری توسط عوامل برگزاری کنسرت، یک کد به شماره تلفن همراه‌شان ارسال می‌شود. با وارد کردن کد می‌توانند ادامه پروسه تهیه بلیط را انجام دهند.
۲- جهت حفظ شئونات در طول برگزاری کنسرت و نیز جلوگیری از مصرف هرگونه آشامیدنی یا خوردنی غیر مجاز و نیز حفظ پوشش بانوان در حین برگزاری کنسرت – حتی وقتی با همسرشان تنها به تماشای کنسرت نشسته باشند – و نیز پیشگیری از هرگونه سو استفاده اقتصادی احتمالی از جمله خرید یک بلیط برای تماشای بیست نفر ضروری است ابتدا یک دستگاه وب کم در محل استقرار بینندگان نصب شود تا در طول برگزاری کنسرت پلیس فتا و گشت ارشاد توامان هم، نفرات را از هر منظر زیر نظر داشته باشند.
۳- به منظور رعایت سنت‌های نیک در باب برگزاری کنسرت هر بیننده باید قبل از شروع کنسرت مجازی یک ساعتی را در ترافیک تهران سر کرده و از سه تن از کاسبان معتمد و معرفی‌شده توسط پلیس در سه نقطه شهر تاییدیه رویت بیاورد تا معلوم شود در ترافیک حضور داشته.
۴- از آنجایی که همه باید یادشان بماند که پلیس فتا پلیسی است که حواسش به همه چیز هست در زمان آنتراکت می‌بایست آگهی پلیس فتا پخش شود.
۵- محل برگزاری کنسرت پیش از اجرا باید توسط خواننده یا سرپرست گروه به اطلاع پلیس اماکن، پلیس فتا، پلیس گشت ارشاد و از همه مهم‌تر عوامل خودجوش و خودسر و نا‌شناس برسد تا هر وقت یکی از این عزیزان دلش خواست کنسرت را لغو کند یا به هم بزند بتواند حداقل با قطع برق یا اینترنت محل برگزاری به نیتش برسد.
۶- بهتر است جهت تامین امنیت و نظارت بیشتر بر کنسرت مجازی پلیس‌های موازی دیگری هم تاسیس شوند. برای مثال پلیس دیسکانکت.
۷- شهروندان عزیز باید اثبات کنند در حین تماشای کنسرت یا تنها هستند و یا با افراد مجاز کنسرت را می‌بینند. تماشای کنسرت با جنس مخالف جرم تلقی شده و با آن اکیدا برخورد می‌شود.
۸- در طراحی سایت پخش کنسرت باید تمهیداتی اندیشیده شود که مخالفان کنسرت بتوانند پلاکاردهای خود را آنجا الصاق کنند. / چیزنا دات آی‌آر chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>