...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

چیز ویژه


۱ شهریور ۱۳۹۵

استیکر اشتباهت را قورت بدهی هم فایده ندارد!

مسعود مرعشی

یکی از رسوم خوب ایرانیان در دهه ۹۰ ارسال استیکر اشتباهی است. حتما برای شما هم پیش آمده که استیکر اشتباهی بفرستید یا مستیکر شوید(باب مفعولی به معنی کسی که مورد اصابت استیکر اشتباهی قرار گرفته)
ما امروز می خواهیم انواع حالات سوتی های استیکری را با هم بررسی کنیم:

نوع اول(وقتی به یک نفر کراش دارید)
اگر تا به حال این موضوع برایتان پیش آمده باید خدمتتان عرض کنم داداش ما خودمان این کاره ایم، این کاری که تو کردی باز کردن سر صحبت بوده، نه ارسال استیکر اشتباهی! در این روش شما بعد از مشورت طولانی با دوستان کارکشته در عرصه استیکر اشتباهی و کسانی که قبلا چندین بار با این روش به خانه بخت رفته اند، یک استیکر را انتخاب میکنید که به صورت اشتباهی دستتان بهش بخورد.
استیکر انتخابی باید جوری باشد که شما را کمی با نمک، جذاب، قائل به تساوی حقوق زن و مرد و در عین حال جدی و بی ادب نشان دهد که سر صحبت به نحو احسن باز شود.
در اکثر مواقع هم در نهایت بعد از ارسال استیکر اشتباهی متاسفانه کیس مورد نظر شما را بلاک کرده و با تهیه اسکرین شات شرف شما را میبرد.

نوع دوم(وقتی یک نفر روی شما کراش دارد و برایتان استیکر اشتباهی می فرستد)
در چنین حالت مستیکری، طرف دارد به شما نخ می دهد، طبق قانون همه را برق می گیرد، ما را چراغ نفتی و از آنجایی که شما از بچگی شانس نداشته اید سریعا اکانت خود را به صورت داوطلبانه به حالت تعلیق در بیاورید و گوشی خود را در پاساژ علاالدین آب کنید.

نوع سوم (وقتی یک نفر روی شما کراش دارد و شما برایش استیکر اشتباه می فرستید)
واضح است که شما می خواهید طرف را بپیچانید و استیکر مورددار فرستاده اید تا طرف زده شود اما بعد از فرستادن این استیکر طرف بیشتر جذب شما می شود و حس می کند شما چه طبع بلند و گرمى دارید و حسابى آدم زندگی هستید!

نوع چهارم (وقتی در یک گروه خانوادگی استیکر اشتباه می فرستید)
بعد از این بی احتیاطی دنیا پیش چشمان شما تیره و تار می شود اما دنیا به آخر نرسیده. یک نفس عمیق بکشید. در همان حالی که شما در حال بازدم هستید بزرگان فامیل جلسه اضطراری تشکیل داده اند و دنبال کیس مناسب برای ازدواج شما هستند چون مشخص است که زندگی به شما فشار زیادی وارد کرده و وقتش است که شما به زندگی فشار وارد کنید.

نوع پنجم (وقتی یک همکار در گروه کاری رودرواسی دار استیکر اشتباهی می فرستد)
دوست عزیز چنین موقعیتی زمان مناسب برای خندیدن نیست. به جای این کارها تا می توانید اسکرین شات تهیه و در صفحات اجتماعی بازنشر کنید. بعدبا کمک گزینه ریپلای در گروه بنویسید«این اتفاقات پیش می آید و بهتر است ما آبروی همدیگر را حفظ کنیم» بدین شکل هم شما ژست انسانهای فهیم را گرفته اید هم آنهایی که تا به حال سوتی را در گروه ندیده اند، متوجه استیکر بی آبرو می شوند. شغل جدید مبارک!

نوع ششم (وقتی در گروه کاری رودرواسی دار استیکر اشتباه می فرستید)
در گروه های کاری شما حق فرستادن استیکر اشتباه ندارید، مخصوصا در پاسخ مدیرتان. اگر این اتفاق افتاد جهت طبیعی کردن اوضاع به همه اعضا و خودتان فحش بدهید. سپس اکانت خود را پاک کرده و در اینستاگرام اعلام کنید که تلگرامتان توسط یک فرد بی شعور و بددهن هک شده. اگر کسی باور نکرد سریع به یکی از پارک های تهران مراجعه کنید. پیمانکاران شهرداری در کنار حوض ها راه های زیادی پیش روی شهروندان از کار بیکار شده گذاشته اند. روحتان شاد و یادتان گرامی.

www.chizna.ir

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>