...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۱ آذر ۱۳۹۴

ایران کشور ثروتمندی است

رضا ساکی

خبر اول از قزوین و دستگیری عامل هتک حیثیث در شبکه اجتماعی تلگرام است. این عامل هتک حیثیت این بار یک خانم بوده است که کاملا نقش خودش را بازی می‌کرده است. یعنی آقا نبوده است در نقش خانم و یا خانم در نقش آقا. خیلی معرفتی و رو بازی می‌کرده است با قربانیانش. ضمن این که عرض می‌کنیم که دمش گرم که خودش را جا نزده است از پلیس هم به دلیل دستگیری او تشکر می‌کنیم.

خبر دوم امروز از دادگاه ب.ز است. نمی‌دانم تا به حال مشروح دادگاه‌های ایشان را خوانده‌اید یا نه اما اگر نخوانده‌اید بدانید و آگاه باشید که در دادگاه ایشان این‌طور جوی برقرار است. بخشی از حرف‌هایی که بین ایشان و قاضی صلواتی ردوبدل شده است این طوری است:
ملک ایران زمین را به مبلغ ۱۸۶۰ میلیارد تومان ارزیابی کردم.
ارزش واقعی ۷۰۳ میلیارد تومان به مبلغ ۸ هزار میلیارد تومان واگذار شده.
۲ میلیارد و ۵۰۰ تومان پول را آقای «ن» و بیش از ۸ میلیارد تومان را سردفتر می‌برد. در صورتی که هزینه ثبت سند ۱۰ میلیون تومان می‌شود.
شما در SCT دوبی ۱۰۴ میلیون دلار سرمایه داشته‌اید؟
این آقا به من گفت که ۵/۴ میلیارد تومان پول هزینه دفتر حقوقی‌تان می‌شود.
مسئول حقوقی وقت شرکت نفت ۲٫۵ میلیارد تومان در آن زمان برای ثبت سند پول می‌گیرد.
یعنی ملکی که ۷۰۳ میلیارد تومان ارزیابی شده مجدداً در همان روز به مبلغ ۸ هزار میلیارد تومان به آقای زنجانی فروخته می‌شود.
این ملک را از ایرانیان اطلس خریدم و ۲۸۰ میلیارد تومان اصل زمین را خریداری کردم.
مغرتان سوت کشید؟ همین ارقام را جمع بزنید کل بودجه جهان می‌شود. وقتی می‌گویند ایران کشور ثروتمندی است درست می‌گویند به شرطی که این پول‌ها برای ملت خرج شود.

خبر سوم از تخت‌جمشید است: آبراهه تاریخی که طی سال‌های اخیر توسط باستان‌شناسان احیاء شده بود، امسال تخت جمشید را از باران‌ در امان نگه‌داشت و بر این اساس بزرگترین بنای سنگی جهان دچار آب‌گرفتگی نشد.
می‌بینید؟ بعد مسکن مهر ساخته‌ایم هنوز ۴ سال نشده تریلی رد می‌شود سقفش ترک می‌خورد.

خبر چهارم باز ما یعنی مردم را مقصر می‌داند. رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به اینکه هم اکنون شتاب تعداد اتصالات کاربران به شبکه از شتاب توسعه شبکه پیشی گرفته است، ادامه داد: با وجود افزایش ظرفیت شبکه اما شتاب اتصال کاربران به حدی بالا است که شاهد هستیم هرچه شبکه توسعه می‌یابد بازهم متوسط دسترسی کاربران، افزایش نمی‌یابد.
بله با این تعداد شرکت‌کننده ایرانی در کلش‌آو‌کلنز باید هم شبکه کم بیاورد. به هر حال باز هم این که کاسه‌کوزه‌ها بر سر ما شکست ممنونیم و شرمنده‌ایم که کاری کرده‌ایم که توسعه از ما عقب بیفتد. از توسعه هم عذرخواهی می‌کنیم.

باقی‌بقای‌تان / چیزنا دات آی‌آر chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>