...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

چیز ویژه


۶ اسفند ۱۳۹۴

برای حفظ جذابیت مجلس رای ندهید

آیدین سیارسریع

عده‌ای از دوستان ده روز است که می‌پرسند شرکت ما در انتخابات چه تاثیری دارد؟ اگر رای ندهیم چه می‌شود مثلا؟ بنده یک بار خواستم پاسخ بدهم که با عصبانیت گفتند لازم نکرده توجیه کنی و گذاشتند رفتند. برای همین مجبورم اینجا بنویسم که اگر رای ندهیم در مجلس بعد شاهد چه اتفاقاتی خواهیم بود:
۱) نمایندگان رئیس سازمان انرژی اتمی را برای پاسخ به سوالات خود به مجلس فرا می‌خوانند. یک روز بعد چند کارگر یک کارتن یخچال که وزن بسیار بالایی دارد را به زحمت پشت وانت می‌اندازند و به مجلس می‌آورند. کارتن را از در مجلس رد می‌کنند و آرام آرام با مراقبت بسیار پشت تریبون مجلس قرار می‌دهند. کارتن را بر می‌دارند و مجسمه سیمانی صالحی روبروی نمایندگان و پشت تریبون قرار می‌گیرد. نمایندگان به نوبت سوالاتشان را می‌پرسند ولی مجسمه صالحی در کمال وقاحت به هیچکدام از سوالات پاسخ نمی‌دهد. نمایندگان عصبانی می‌شوند و با قلم و چکش به سمت مجسمه یورش می‌برند.
۲) به علی مطهری فرصتی برای حرف زدن داده نمی‌شود. مجبور است الکی بگوید می‌خواهم عکس ساپورت و مشکلات فرهنگی نشان بدهم و به این بهانه بیاید بالا. می‌آید و نطقش را شروع می‌کند ولی به محض خروج بحث از مسائل فرهنگی، دچار مسائل فیزیکی می‌شود و می‌رود سر جایش می‌نشیند.
۳) وزیر فرهنگ و ارشاد به این دلیل که داشته از جلوی سینما رد می‌شده و با دیدن عده‌ای که در حال پایین آوردن فیلم از اکران بودند گفته: چرا این کار را انجام می‌دهید؟ استیضاح می‌شود. نمایندگان معتقدند یک وزیر فرهنگ و ارشاد همیشه باید با مخالف و منتقد محترمانه صحبت کند. مخصوصا با مخالفان فرهنگ و سینما.
۴) محمدجواد ظریف برای صحبت کردن به زبان انگلیسی در مذاکرات و توهین به زبان فارسی و فارسی‌زبانان سراسر دنیا و همچنین پاسخ به چرایی نابود نشدن غرب در مدت ریاستش بر وزارت خارجه با امضای ۲۸۰ نماینده به مجلس فرا خوانده می‌شود.
۵) طرح تذکر و اصلاح ملت با آرای بالا تصویب می‌شود. بر اساس این طرح عده‌ای می‌توانند با حضور خانه به خانه ملت را به راه راست هدایت کنند و همچنین در صورت دیدن پوشش نامناسب و آرایش موی غیرمتعارف همانجا نسبت به اصلاح وضعیت اقدامات لازم را انجام دهند.

پی نوشت: به طور کلی اگر به سیمان و ساپورت و فیلم لاریجانی و سعید مرتضوی و فیلم‌های اکشن و همچنین «روح» اعتقاد دارید بنشینید در خانه و رای ندهید! / چیزنا chizna.ir

3 دیدگاه

  1. اول شخص می‌گه:

    لطفن پیام من را توی گروه بفرست تکرار میکنم باز، افراد هر دو فهرست .

  2. سینا می‌گه:

    مث همیشه خعلیییی خوب

  3. لیلا می‌گه:

    عالی….خیلی طنز ها ونوشته های سیارسریع رو دوست دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>