...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۹ آذر ۱۳۹۴

بسترتو بخورم!

رضا ساکی

خبر اول از سریال «معمای شاه» است. در این سریال فاخر «روح‌الله خالقی» را که در سال ۱۳۲۰ قطعا ۳۵ سال داشته است به صورت پیرمردی ۶۰ ساله نشان داده‌اند. البته شما ممکن است از دست کارگردان و نویسنده عصبانی باشید که چرا این کار را کرده است اما من خوشحالم که کارگردان یادش نرفته است که کسی به نام روح‌الله خالقی وجود داشته است. به هر حال این سریال روایت خودش را از تاریخ دارد. پس اگر یک بار دیدید نیما یوشیج بچه‌ای ۵ ساله است تعجب نکنید.

خبر دوم از یاسوج است و برهم‌خوردن سخنرانی یک فعال اصلاح‌طلب. این بار البته به جای گوجه گویا چاقو هم همراه نیروهای خودجوش بوده است. به هر حال فعال آن هم از نوع اصلاح‌طلب یا باید فعال نباشد یا اصلاح‌طلب.

خبر سوم درباره ارکستر سمفونیک و حواشی آن است. رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی، ضمن تاسف از اتفاقات پیش آمده، در نامه‌ای خطاب به وزیر ارشاد از او خواسته که ارکستر سمفونیک در مسابقات جهان‌پهلوان تختی در دی‌ماه شرکت کند و بنوازد.
به هر حال اگر نوازنده زن در ارکستر نباشد و ساز‌ها هم نشان داده نشوند از همین حالا بنوازند تا وقتی که از پا بیفتند. اگر کسی مخالفت کرد شما بیا یقه من را بگیر.

و اما سرخط خبر‌ها:

فروش یک نوزاد در تهران در کمتر از ۵ دقیقه!
اتومبیل ۱ میلیارد و پانصد میلیون تومانی را هم در تهران کمتر از ۵ دقیقه می‌فروشند. دلیل نمی‌شود که.

در برخی مراکز درمانی وسایل یک بار مصرف را استریل می‌کنند و دوباره استفاده می‌کنند.
خدا را شکر که استریل می‌کنند. از همه مراکز درمانی که وسایل یک بار مصرف را استریل می‌کنند و دوباره استفاده می‌‌کنند سپاس‌گزاریم. خدا لعنتشان کند که وسایل یک بار مصرف را دوباره برای بیمار استفاده می‌کنند و آن‌ها را استریل نمی‌کنند.

۱۰۰هزارهکتار از بستر دریاچه ارومیه درمعرض زمین خواری
به این کار می‌گن بسترخواری و وقتی به دریاچه می‌رسن می‌گن بسترتو بخورم!

افول وزنه‌برداری ایران در هیوستون آمریکا
قبول ندارم. الان قوی‌ترین مرد سابق جهان پشت میز خدمت شورای شهر بار سنگین مدیریت شهر تهران را بر دوش می‌کشد. برای به مراتب سنگین‌تر از وزنه‌های آهنی ما افول نکرده‌ایم بلکه در طلایی‌ترین دوران وزنه‌برداری هستیم.

باقی بقایتان / چیزنادات‌آی‌آر chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>