...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

چیز امروز


۲۶ مرداد ۱۳۹۵

به المپیک میروی و پاسخ نمیدهی؟

حمید برزگر

با وجود تلاش بعضی از ورزشکارنماها در عرضه المپیک برای کاستن از ارزش های ما ، گوش شیطان کر نه تنها از ارزش های ما چیزی کاسته نشده ، بلکه لحظه به لحظه با تلاش و پشتکار تک تک افراد جامعه به ارزش های ما افزوده میشود ، تا با این ارزش افزوده بتوانیم با تلاش دیگرانی که میخواهند در آینده از ارزش های ما بکاهند مبارزه کنیم.اما در این میان دیده وشنیده شده عده ای در دفاع از این ارزش کاهان چغر و بدبدن برآمده ، جوک سازی و بد و بیراه گفتن به بازنده ها را کاری ناشایست میخوانند. در حالیکه این ارزش های ماست که این وسط سوخت شکست آنها میشود.اصولا در جامعه سراسر پاسخگوی ما ، چرا نباید آنها پاسخگو باشند.وقتی نظم ، درستکاری و راستگویی اینجا موج میزند و کسی که کوچکترین لغزشی میکند سر به بیابان می گذارد یا استعفا میدهد یا عذرخواهی میکند و یا از شرم دق میکند چطور انتظار دارید ورزشکاران پاسخگو نباشند؟ خوب بود هزینه اینهمه امکانات که صرف اردوهای ورزشی شده ، اختلاس میشد؟ یا خوب بود این پول ها که مال این مردم و سرزمین است به جای هزینه شدن برای ورزشکاران به حساب های نامعلومی در سوییس واریز میشد و یا کسی با خودش به کانادا میبرد؟ پس ورزشکار عزیز پاسخگو باش ، ما همه در این مملکت کارمان را دقیق انجام میدهیم . در پایان شما یک پاسخ نگو در این جامعه به من نشان بده ، من حق را به شما میدهم.

یک دیدگاه

  1. ARMAN می‌گه:

    ضمناً اکثر مسئولین آمادگی کامل دارند تا در موقع حساس به صورت کاملا خودجوش و در یک حرکت المپیکی که مطمئنا ارزشش اون بسیار بالاتر از طلای بی ارزش اون هاست ! اقدام به برخورد فیزیکی کرده و مشت محکمی از نوع هوک چپ و یا هوک راست بر دهان یاوه گویان بزنند !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>