...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

چیز امروز


۲۹ بهمن ۱۳۹۴

به وقت احمدی‌نژاد!

شهرام شهیدی

مسافری که جلو نشسته بود گفت: حتما شما هم شنیده‌اید که ساعت احمدی‌نژاد ۲۰۰ میلیون تومان حراج شد. در مراسم فروش این ساعت احتمالا گفته‌اند ساعت دست یک دکتری بوده که فقط می‌رفته سر کار و هیچ کاری به ساعتش نداشته.
مسافر عقبی لبخندی زد و گفت اتفاقا از ساعتش خیلی کار می‌کشید. مگه تو هر سفر استانی به ساعتش نگاه نمی‌کرد و می‌پرسید از چه ساعتی اینجا هستین؟ نه؟ هشت؟ هفت؟
مسافری که جلو نشسته بود گفت: اگر ساعت داشت که نمی‌پرسید! خودش نگاه می‌کرد به ساعتش و به جواب کسی وابسته نمی‌شد. اتفاقا خیلی هم استقلال کاری داشت.
مسافر عقبی پرسید: استقلال کاری؟ نکند منظورت از استقلال همین فوتوشاپ‌هایی است که تو کانال‌های ورزشی شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شه؟
مسافری که جلو نشسته بود گفت: نه اتفاقا واقعا مستقل بود. از آن آدم‌هایی بود که وقتی می‌گفتی نپیچ سمت راست، آن طرف دره است از قصد می‌پیچید سمت راست که به چپ نپیچیده باشه.
راننده گفت: باز چپ و راست کردین؟ خجالت نمی‌کشین دوباره وقت انتخابات فضا را دو قطبی می‌کنین؟ هی چپ بود راست بود می‌کنین که چی؟
مسافر عقبی گفت: ما دو قطبی می‌کنیم یا دو قطبی هست؟
مسافری که جلو نشسته بود گفت: حالا یکی از قطب‌ها همچین قطب ِ قطب هم محسوب نمی‌شه‌ها. قطب‌هایش که رد صلاحیت شدند.
راننده گفت: نیست آن یکی قطب هم اصولا دارای قطب است و…
بعد انگار یکهو یادش افتاد دارد قطب دلخواهش را بدجور نقد می‌کند. ادامه داد: لعنت به دهانی که بی‌موقع باز شود. همه‌اش تقصیر ساعت احمدی‌نژاد است که همه را موقع‌شناس کرده. / چیزنا chizna.ir

3 دیدگاه

  1. نیوشا می‌گه:

    Bravo. خیلی خوب بود واقعا هم کدوم قطب باقی مونده آخه

  2. مینو می‌گه:

    مرسی . قشنگ بود . ۲۰

  3. یاشار می‌گه:

    “فوتوشاپ‌هایی است که تو کانال‌های ورزشی شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شه”… واقعا تا این حد چیپ؟؟؟ :)))))))

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>