...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۳ مهر ۱۳۹۵

جدایی پیت از جولی و راهکارهایی برای کاهش طلاق

شهرام شهیدی

یکی از پُر هشتگ ترین اتفاق های اخیر در شبکه های اجتماعی کشور مساله ی ناموسی جدایی آنجلینا جولی از براد پیت بود . وقتی یکی مثل من عقلش به چشمش باشد چون هر دو به چشم خواهر برادری خیلی خوب و تو دل برو هستند نمی داند باید طرف کدام یکی شان را بگیرد. به نظرتان واقعا این زوج پولدار و خوش تیپ و معروف چرا باید از هم جدا بشوند ؟ به نظر من عدم رعایت مفاد اطلاعیه پلیس فارس در مورد نحوه برگزاری مراسم عروسی ، باعث برهم خوردن زندگی این زوج شده . حتما می دانید که پلیس فارس اعلام کرده آرایشگران زنانه و مردانه حداکثر تا ساعت ۱۸ مجاز به ارایه خدمات به عروس و داماد می باشند و در این ساعت عروس و داماد باید ترخیص و از آرایشگاه خارج شوند و عکاسان و فیلمبرداران حداکثر تا ساعت ۲۰ مجاز به ارایه خدمات به عروس و داماد می باشند و در این ساعت باید عکاسی و فیلمبرداری اتمام و عروس و داماد وارد تالار و باغ مجالس گردند. ما هم برای کمک به پلیس فارس مواردی به ذهنمان رسیده که حتما در شکوفایی ازدواج و جلوگیری از بستر طلاق تاثیرگذار خواهد بود. هرچند بستر برای طلاق خیلی جواب نمی دهد!
– دوستان داماد حداکثر تا ساعت پنج بعداز ظهر حق داشته باشند دوش بگیرند و ادوکلن بزنند . این امر به کاهش مصرف آب به شدت کمک می کند.
– جهت جلوگیری از هرگونه شائبه مصرف میوه هلو در قسمت مردانه تالار از ساعت هفت عصر به بعد ممنوع بشود
– پخش ترانه ی خوشگلا باید برقصن به خاطر جلوگیری از ترافیک و نیز کاهش بروز ریزش ساختمان بر اثر شدت کوبیدن پاها اکیدا ممنوع شود . قربان شان بروم همه احساس خوشگل بودن دارند
– برای کاهش سطح توقع عروس حداکثر یک بار فرصت داشته باشد برود گل بچیند و در صورتی که بار سوم بخواهد بله بگوید با جریمه نقدی مواجه شود.
– از بین پدر عروس و پدر داماد حداکثر یک نفرشان حق داشته باشد کراوات بزند
– دوستان عروس ترجیحا از منزل و از طریق دوربین های مدار بسته مراسم را تماشا کنند و با خروج شان از خانه باعث افزایش میزان جرم بدحجابی در جامعه نشوند.
– نام ماشین عروس به ماشین داماد تغییر کند تا مجوز حضور در سطح شهر را داشته باشد

www.chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>