...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۲۷ بهمن ۱۳۹۴

خانه‌های تک‌سرنشین

شهرام شهیدی

طبق آمار در حدود هفت درصد از مسکن‌های موجود در کشور، فقط یک نفر ساکن است.
محمد باقر قالیباف: با توجه به جهت‌گیری‌های دولت در خصوص لزوم افزایش جمعیت به نظر می‌رسد دیگر نباید دغدغه ماشین‌های تک‌سرنشین را داشته باشیم. بلکه از این پس باید فکری هم به حال خانه‌های تک سرنشین بکنیم.
حسن روحانی: مخالفان دولت سعی دارند با توزیع و پخش نفرات در خانه‌ها باعث افزایش آمار خانه‌های دارای سکنه شوند. این موضوع باعث می‌شود ساخت کلید افزایش پیدا کند و با این راهکار می‌خواهند دولت کلیدساز را سرگرم کنند تا از اهداف گاوصندوقانه‌اش دست بردارد.
محمد غرضی: تورم در مسکن باعث کاهش تورم سکنه می‌شود. وقتی مسکن مهر می‌ساختیم باید فکر اینجایش را می‌کردیم. بهترین راه این است که تعدادی از خانه‌ها را خراب کنیم که مردم مجبور شوند به علت کاهش عرضه و افزایش تقاضا بروند تو یک خانه و با هم زندگی کنند.
محمود احمدی‌نژاد: اتفاقا به خاطر نمودار درخشان عملکرد دولت من در بخش مسکن این اتفاق رخ داده و من خشنودم از اینکه در هر سوراخ‌سمبه‌ای یک خانه مهرورزانه ساختم. خانه هرچه کوچک‌تر و لانه موش‌تر و دورافتاده‌تر، محبت ساکنینش بیشتر می‌شود.
نظر گشت ارشاد: باید قانونی تصویب کرد که ما بتوانیم عملیات شناسایی این افراد اکثرا ناباب را از داخل واحد آپارتمانیشان آغاز کنیم که کار به جستجو بین سرنشینان خودروهای تک سرنشین نرسد.
شجونی: دولت روحانی بد و ضعیف و شرتی پرتی است. وی در پاسخ سئوال خبرنگار ما که پرسید خب این به موضوع ما چه ربطی داشت گفت همین که من می‌گویم. / چیزنا chizna.ir

2 دیدگاه

  1. فرنوش می‌گه:

    باید قانونی تصویب کرد که ما بتوانیم عملیات شناسایی این افراد اکثرا ناباب را از داخل واحد آپارتمانیشان آغاز کنیم که کار به جستجو بین سرنشینان خودروهای تک سرنشین نرسد. عاااااااااالی

  2. سپهر می‌گه:

    خیلی خوب بووود. شما همیشه قلمتون عفیف و پاک مینویسه . بهترینین واقعا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>