...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۸ شهریور ۱۳۹۵

خطر اینترنت همچنان باقی‌ست!

مسعود مرعشی

اگر امروز با اینترنت جهانی نجنگیم، فردا باید با اینترنت ملی در خاک خودمان بجنگیم. در حالی که مردم با دلی پر از امید آماده‌ی قطع ارتباط شبکه فراماسونی اینترنت بودند، باز دولت بی‌تدبیری را به اوج رساند و امید ما را ناامید کرد.
مثلا خود ما رفته بودیم که ملی شدن اینترنت را جشن بگیریم، داخلش سیمان بریزیم و قال قضیه را بکنیم و برگردیم، اما باز هم دولت رشته‌هایمان را پنبه کرد. ما حتی مودم‌هایمان را برده بودیم تحویل بدهیم و مودم ملی بگیریم ولی خبری نبود. در عوض راست‌راست در چشممان نگاه کردند و گفتند: «قرار نیست ارتباطمان با جهان قطع بشود.» ارتباطی که نخواهد با جهان قطع بشود، دیگر ارتباط نیست، همان چیزی‌ست که مسعود فراستی می‌گوید.(مقوا نه! اون یکی)
انفعال و وادادگی تا چه حد؟ یعنی نکرده‌اند حتی یک فیلترشکن امحا کنند.
واقعا مسئولان چه زمانی قرار است از خواب خرگوشی بیدار شوند؟! رییس جمهور گفته: «شبکه‌ی ملی اطلاعات، سد راه دسترسی آزاد به اطلاعات نیست و بلکه خدمات با سرعت بیشتر، کیفیت بهتر، هزینه‌ی کمتر و امنیت بالاتر در اختیار مردم قرار خواهد گرفت».
حالا ما که از قسمت امنیت بالاتر استقبال می‌کنیم ولی آخر دسترسی به اطلاعات آزاد؟! ما از همین‌جا به‌عنوان یک فعال اجتماعی اعلام می.کنیم اگر شما اینترنت جهانی را قطع نکنید، لنگر کشتی‌ها قطع خواهند کرد.
پروژه‌ای که در دولت بهار شکوفه داده بود، چگونه به خزان نشسته؟!
ما بیست‌هزار میلیارد تومان هزینه نکردیم که اطلاعات برای خودشان ول بچرخند. اصلا شما می‌دانید بیست‌هزار میلیارد چند دکل و نفتکش می‌شود؟
با این پول چند جوان عدالت‌دوست می‌توانستند اختلاس کنند؟
بلد نیستید مدیریت کنید، کار را به کاردانش بسپارید. ما قبلا نشان داده‌ایم که تخصص داریم در ملی کردن همه چیز، با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه!
همین رسانه‌ی ملی یا خودروی ملی!
آقای تدبیر و امید، صد بار جهانی کردی و دیدی ثمرش را، ملی چه بدی داشت که یک بار نکردی؟!

www.chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>