...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۲ آذر ۱۳۹۴

داعش در سانتیاگو برنابئو

شهرام شهیدی

برد ناجوانمردانه و ددمنشانهٔ بارسلونا در خانه رئال مادرید باعث شد ما برویم حواشی این بازی را بررسی کنیم ببینیم چه خبر است.

– اگر داعش را ول می‌کردید تو سانتیاگو برنابئو و می‌گفتید هر غلطی دلت می‌خواهد بکن احتمالا خسارت کمتری وارد می‌کرد. بنابراین به نظرم بهتر است برخی بازیکنان کلیدی بارسلونا از جمله سوارز و نیمار به عنوان اعضای اصلی داعش شعبه کاتالان دستگیر شوند.

– اتفاقا سوارز با آن سو سابقه دراکولا گونه‌اش در مسابقات فوتبال و گل‌هایی که به رئال مادرید زد از جمله کسانی است که گزینه مناسبی برای سرکردگی داعش در اروپا  محسوب می‌شود.

– می‌گویند مورینیو بعد از برد بارسلونا از خوشحالی حرکات موزون انجام داده. البته بهتر است مورینیو از من شکایت نکند و بگوید نشر اکاذیب کرده‌ام.  چون آخرش این ادعا به جایی نمی‌رسد و باید مثل دیگر شکایت‌های وطنی روی هم را ببوسیم و آشتی کنیم که در واقع این کار به نفع من است نه او. اصلا هم منظورم خوش تیپی‌اش نبود. منظورم این بود که من با این کار معروف می‌شوم نه او.

– شانس آوردیم پوتین طرفدار رئال نیست وگرنه الان با کاتالان هم مثل شبه جزیره کریمه برخورد می‌کرد و بارسلون باید با روبین کازان و لکوموتیو مسکو بازی می‌کرد. / چیزنا دات آی‌آر chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>