...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

چیز ویژه


۳ بهمن ۱۳۹۴

در تیم امید بسی امید است؟

شهرام شهیدی

تیم امید ایران قابل پیش‌بینی‌ترین نتیجه را گرفت و با حفظ هویت تاریخی این جمله که چیزی از ارزش‌هاش کاسته نشد در مرحله حذفی از دور رقابت‌ها کنار رفت.
– حمله کاربران اینترنتی به صفحات مجازی تیم ملی ژاپن و بازیکنانش نشان داد حمله به سفارت عربستان یک کار خیلی عجیب غریب نیست. احتمالا دوستان فوتبال‌دوست آدرس سفارت ژاپن را نداشته‌اند وگرنه الان نه ژاپنی مانده بود و نه تیم ملی ژاپنی.
– دوستان شاید به این بهانه به صفحه علی دایی هم حمله کنند که چرا و با اجازه کی دایی رضایت داد مایلی کهن از زندان آزاد شود؟
– می‌گویند دو نفر درد دل می‌کردند. اولی گفت زن من چون آشپزی بلد نیست اصلا آشپزی نمی‌کند. دومی گفت تو شانس آوردی. همسر من آشپزی بلد نیست اما همه چیز می‌پزد. فکر نمی‌کنید شباهتی بین همسر مرد دوم و مایلی کهن وجود دارد؟
– بعد از باخت تیم امید رکورد اظهار نظر فنی در مورد فوتبال شکسته شد و طبق آمار تاکنون تنها سه نفر در ایران در مورد عملکرد تیم امید کار‌شناسی انجام نداده‌اند. سحر قریشی که فکر می‌کرد مایلی کهن هنرپیشه سریال کیمیاست. بابک زنجانی که حوصله‌اش را نداشته و علی مطهری!
– خوبی این شکست این است که اتحاد سیاسی در کشور ایجاد می‌کند چرا که اصلاح‌طلب و اصولگرا در این شکست با هم دست داشته‌اند. در واقع هم دولت دهم و هم دولت یازدهم دست به دست هم دادند به مهر تا تیم امید را دهند بر باد.
– گروهبان قندعلی فوتبال ایران واقعا کیست و کجاست؟ پاسخ‌های خود را به آب بیاندازید.
– یک تیم کار‌شناسی تحقیق کنند ببینند تیرک‌های دروازه غش کرده بوند و کسی برایشان کارت به کارت کرده بود یا خیر.
– از فردا بنده خدا کیروش جرات نمی‌کند لبخند بزند. تا لبخند بزند همه می‌گویند آهان پس از شکست تیم امید خوشحال شدی نه؟ / چیزنا chizna.ir

یک دیدگاه

  1. pedram می‌گه:

    واقعا عالی بود . قلمتان را خیلی دوست دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>