...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

چیز ویژه


۳۰ مرداد ۱۳۹۵

رمزگشایی از نام بستنی های دولتی

آیدین سیارسریع

حمید رسایی دلواپس بزرگ در کانال خود ضمن قرار دادن عکس جلد یک برند معروف بستنی نوشت: «تصویر دختر روی جلد این بستنی نه تنها برخلاف ضوابط است که مربوط به انیمیشن Frozen است که کارشناسان آن را یک فیلم همجنسگرا می‌دانند! وظیفه وزارت ارشاد نظارت برچاپ این محصولات است!»
بنده ضمن تایید نگرانی های آقای رسایی این قهرمان کشور از خطه ی دلاورخیز هلسینکی وظیفه ی خود می دانم که از مخوف ترین و رازآلودترین پروژه های تخریبی دولت یازدهم که «دیپلماسی بستنی» نام دارد پرده برداری کنم. دولت در این پروژه با طراحی جلد مواد غذایی به تخریب نیروهای دلسوز و اشاعه ی فساد و اباحه گری می پردازد.
۱) اگر دقت کرده باشید روی جلد بستنی ها نوشته می شود «آیس کریم» که کارشناسان ما پس از هفته ها رمزگشایی از این کلمه به این پی بردند که «آیس کریم» نام پروژه ای جنایت آمیز است که در جریان آن دولت قصد دارد به زودی آقای کریمی قدوسی را در یخچال های بزرگ خود زندانی کرده و اندیشه های ایشان را فریز نماید.
۲) جالب است بدانید دولت یازدهم که وانمود می کند سه سال از شروع به کارش می گذرد از سالهای قبل از انقلاب در حال برنامه ریزی و فعالیت بود. به طوری که در همان سالها بستنی فروشی «اکبر مشتی» را راه انداختند که با تطهیر پدر معنوی خود هاشمی رفسنجانی بگویند اکبر خیلی مشتی و مردمی است اما کیست که حقیقت را نداند.
۳) دولت با زیرکی تمام جهت اشاعه ی فساد در جامعه نام آن بستنی معروف را کیم گذاشت که اگر کسی ایرادی هم گرفت بگوید منظورمان کیم جونگ ایل رهبر سابق کره شمالی است.
۴) حمایت های وزیر ارشاد از سالار عقیلی به طور عریان در نامگذاری بستنی سالار نمایان است. اگر دولت برنامه مشخصی برای بستنی ها ندارد چرا جلوی انتشار حامد (زمانی) بستنی با طعم پاچه را گرفتند؟!
۵) آیا هویج بستنی بستری برای پیاده سازی تئوری چماق و هویج امریکا نیست؟ هویج را غیرمستقیم (با بستنی) نشان می دهند و با چماق از ملت پذیرایی می کنند.
در استفاده ی دولت از بستنی برای پیاده کردن نقشه های شوم خود بحث بسیار است. امیدواریم بستنی پاک همانند دولت پاک که به حاشیه رانده شده دوباره به میان مردم بازگردد و چوب خود را در حلقوم مدعیان اعتدال سازد.

www.chizna.ir

3 دیدگاه

  1. myName می‌گه:

    عالی بود :))))))))))))))))))))))))

  2. محسن می‌گه:

    اون تبلیغات مستهجن” بستنیش خوشمزه تره” را که کانون گرم خانواده ها را نشانه گرفته بود ، را از قلم انداختید ها!

  3. شاهزاده پارسی می‌گه:

    حرف نداری آیدین 🙋🌷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>