...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۲۶ مهر ۱۳۹۵

روشن شدن موتور گلزنی استقلال با دستان رئیس جمهور

مسعود مرعشی

از این به بعد رئیس جمهور هر کاری بکند شایعه نمایش انتخاباتی پشت سرش وجود دارد از تغییر وزیر ارشاد تا سفر به تایلند (خداییش این برای ما هم سوال بود!)، به همین علت پیش پیش چند اقدام دولت که با هدف رای آوری مجدد انجام می شود را اعلام می کنیم تا اگر اتفاق افتاد قبل از همه سندش را بنام خودمان بزنیم:

الف) حذف کارت سوخت: کارت سوخت که جمع بشود همه آزاد می زنند و دولت می تواند از این موضوع بعنوان یکی از آزادی های یواشکی ایجاد شده در دوره ریاست جمهوری یاد کند.

ب) حذف شهریه سنواتی: دانشجویان اعترضشان شنیده می شود، شهریه سنواتی امسال و بصورت موقت با دستور رئیس جمهور لغو می شود، سال بعد با دستور وزیر علوم مجدد ابلاغ می شود.

ج) آزادی امیر تتلو: ایشان به تنهایی یک لشگر ۵ میلیون نفری دارند، درست است اکثریت لشگر هنوز محصل هستند ولی می توانند پدرمادرشان را قانع کنند که به چه کسی رای بدهند.

د) بازگشایی نمایندگی اپل در ایران: تجربه نشان داده که اگر ما با تمام دنیا تجارت مستقیم داشته باشیم اما نمایندگی اپل در ایران وجود نداشته باشد از نظر مردم دولت برای رفع تحریمها هیچ کاری نکرده است، دولت شده بصورت نمادین یک نمایندگی اپل تاسیس بکند حداقل سبد آرای خود را ده درصد افزایش می دهد.

ه) تعطیلی یک هفته ای ادارات دولتی بخاطر آلودگی هوا: بیایید باهم صادق باشیم ادارات دولتی چه باز باشند چه تعطیل کار شما دو هفته دیگر انجام می شود، پس دولت ادارات را باز می گذارد که اگر به هر دلیلی تعطیل کرد برای خودش رای جمع کند.

و) تغییر مجریان برنامه هفت: درست است که این مساله هیچ ربطی به بهبود معیشت مردم ندارد ولی اگر دولت این کار را انجام دهد دل ما خیلی خنک می شود و همین می تواند برگ برنده نسبت به سایر کاندیداها باشد.

ز) حل مشکل گلزنی استقلال به دستور رئیس جمهور: در این ورزش ما همه چیز دیدیم، دیدن این مورد هم برای هیچ کس دور از ذهن نیست.
البته در این بین می توان به مبارزه با فساد، مساله زمین خواری، معضل مطبوعات و… نیز اشاره کرد ولی خود ما هم می دانیم که موارد بالا برایمان جذابیت بیشتری دارد چرا الکی رئیس جمهور را به دردسر بیاندازیم.

www.chizna.ir

یک دیدگاه

  1. احمد می‌گه:

    اپل جالب بود! دست مریزاد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>