...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۱۰ مهر ۱۳۹۵

رونمایی از قرص افزایش دهنده قد در ارکستر سمفونیک وین

شهرام شهیدی

حتما شما هم تا حالا دیگر شنیده اید که با مجوز عجیب مسئولان وزارت ارشاد رونمایی از یک خودرو در صحن تالار وحدت انجام شد! و ارکستر سمفونیک ملی هم برای این برنامه نواخت . چون سازی که زده شد از آن سازهایی بود که صدایش فردا در می آمد ما هم حالا می بینیم چی به چی شده:

– محمود احمدی نژاد : چرا به فکر من نرسید ؟ اصلا از این به بعد که دیگر مسجل شد در انتخابات نامزد نخواهم شد سفر استانی نمی روم . به جای آن می گویم اسفندیار عزیزم جوری برنامه ریزی کند که در تالار وحدت بلیط فروشی بشود و من بروم بایستم آن جا و مردم بیایند دیدنم.

– بنده یک شامپو کف پای شیک تولید کردم می خواستم بپرسم مظنه ارکستر سمفونیک تالار وحدت چقدره ؟ اگر گرونه با تولید کننده یک نوشابه رژیمی و وارد کننده یک ژل برجسته کننده ی اعضا و جوارح ائتلاف کنم تا در تالار برای ما هم ساز بزنند .

– از شبکه GEM زنگ می زنم . می خواستم بپرسم این ایده به فکر کی رسیده بود که ما تا حالا از آن غافل بودیم . به امید فتح ارکستر سمفونیک وین و بوداپست با قرص افزایش دهنده قد و قرص زیاد کننده امیال!

– آقا من تازه فهمیدم لغو مجوز کنسرت چقدر کار ارزنده و خوبی است . تماس گرفتم از برادران بر هم زننده کنسرت تقدیر و تشکر کنم.

– آدم وقتی در خود ماجرا است نمی فهمد چه اتفاقی افتاده و فکر می کند چقدر اتفاق بدی افتاده اما بعدها می فهمد آن اتفاق بد که باعث ناراحتی اش شده چقدر هم اتفاق خوشایندی بوده و نمی فهمیده. من علی رهبری هستم . رهبر سابق ارکستر سمفونیک . تشکر می کنم از دوستانی که باعث شدند من از رهبری ارکستر سمفونیک عزل شوم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>