...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۱۰ آذر ۱۳۹۴

شانس پدر شدن

شهرام شهیدی

محققان اعلام کردند فصل تابستان شانس پدر شدن را کاهش می‌دهد. حالا که سیاست دولت مبنی بر افزایش جمعیت است از دولت تقاضا می‌شود سعی کند همه فصول تبدیل به زمستان شود. حالا بررسی کنیم چرا پژوهشگران اعلام کرده‌اند تابستان باعث کاهش شانس پدر شدن می‌شود:
سفر: در طول فصل تابستان تعداد سفرهای مردم افزایش پیدا می‌کند. به ویژه ماموریت‌های کاری مردانه به پاتایا، آنتالیا و… افزایش می‌یابد و به علت وجود مردان در ماموریت شانس پدر شدن به شدت کاهش می‌یابد. همچنین با توجه به لو رفتن برخی ماموریت‌های اداری به پاتایا، مردان ماموریت رفته اغلب با درخواست طلاق مواجه می‌شوند.
راه مقابله: دولت باید با مذاکره با کشورهایی همچون تایلند و ترکیه و… از ارائه ویزا به مردان در طول تابستان جلوگیری نماید تا شانس پدر شدن روند نزولی نداشته باشد.

طول روز زیاد: ساعات طولانی روز و کوتاه بودن شب‌ها باعث افزایش فعالیت شده که این موضوع منجر به بروز خستگی بیش از حد شده و همین خستگی به کاهش شانس پدر شدن کمک می‌کند.
راه مقابله: دولت با عقب کشیدن چند ساعته ساعت رسمی کشور به کاهش ساعات روز و در نتیجه افزایش شانس کمک نماید.

کاهش لباس‌ها: اصلا هرچه تحقیق می‌کنیم می‌بینیم این پارامتر نباید باعث کاهش آمار شود که هیچ بلکه باید موجب افزایش هم بشود که نمی‌دانیم چرا نمی‌شود؟!
راه مقابله: وقتی هنوز دلیلش را کشف نکرده‌ایم چطور راه مقابله‌اش را ارائه کنیم؟

بی‌آبی: در این خصوص هیچ توضیحی در این مقال نمی‌گنجد و راهکاری هم نداریم.

خوردن آب خنک: در فصل گرما نوشیدن آب خنک افزایش می‌یابد و‌‌ همان طور که مطلع هستید محل خوردن آب خنک جایی است که دست آدم از دنیای بیرون کوتاه است و کسی که آب خنک بخورد نمی‌تواند به افزایش جمعیت کمک کند.
راه مقابله: دولت باید برای مبارزه با این پدیده با بستن و توقیف کلیه عوامل دخیل در اعزام آدمی به مکان‌هایی که در آن آب خنک می‌خورند از جمله روزنامه‌ها، احزاب، شبکه‌های مجازی و… به کاهش ورود مردان به زندان و به‌تبع آن افزایش شانس پدر شدن کمک کند. / چیزنا دات ‌آی‌آر chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>