...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۲۵ آذر ۱۳۹۴

غلط کردم ببخشید

رضا ساکی

تبریک می‌گویم که پرونده پی‌ام‌دی بسته شد. امروز ندیدم روزنامه‌ای تیتر بزند: «پی‌ام‌دی» به ظاهر بسته شد» چون واقعا بسته شد. به هر حال کلید هم می‌تواند چیزهایی را باز کند و هم ببندد. روحانی مچکریم.

روزنامه همدلی در یادداشت نوشته است: «نگذاریم دهه شصتی‌ها به پیری زودررس مبتلا شوند»
بعد هم همه بدبختی‌های دهه‌شصتی‌‌‌ها را برشمرده است و گفته است آنها به پیری زودرس دچار می‌شوند. البته بدانید و آگاه باشد میان متولدین سال ۱۳۶۰ با متولد ۱۳۶۶ خیلی توفیر دارد. آنها که در نیمه دوم ده شصت به دنیا آمدند زیاد به امثال ما نمی‌خورند. صف نفت و بوی علاءالدین و موشک‌‌باران و ترس کنکور و زندگی کوپنی را ما تجربه کردیم که حالا قرار است در پیری هم بپکیم از خوشی.

خبر بعدی درباره پزشک قلابی است که ۱۴۹ خانم را در تگلرام گول زده است و از آنها اخاذی کرده است.
واقعا چرا این قدر خانم‌ها عاشق مرد دکتر هستند؟ مگر بقیه شغل‌ها دل ندارند؟ یا قیافه ندارند؟ اصلا زن‌ها عاشق قیافه دکترها می‌شوند یا درآمد دکترها؟ یعنی یک چیزی گفتم که الان هم دکترها می‌ریزند روی سرم، هم زن‌ها. غلط کردم ببخشید.

روز گذشته اینستاگرام سیدحسن خمینی هک شد.
البته فقط ویدئوهایش هک شد. این هم به هر حال یک طور هشدار است و معنی و مفهوم آن این است که می‌توانیم هک‌های بیشتری هم بکنیم.

و اما مهم‌ترین خبر امروز:
رئیس سازمان بهزیستی کشور: کمک‌ هزینه چندقلوها قطعی شد؛ هر فرزند ۵۰ هزارتومان
بله اگر سه‌قلودار بشوید بهزیستی ماهانه ۵۰ هزار تومان معادل ۵۰۰ هزار ریال به هر قل کمک می‌کند که می‌‌شود ماهانه ۱۵۰ هزارتومان یعنی معادل یک میلیون پانصد هزار ریال. دیگر نبینم کسی بهانه بیاورد.

بی‌ربط به خبرها:
یکی از همکارانم از وقتی برنامه دید‌درشب با حضور خانم سخر قریشی را دیده است دائم می‌پرسد آن دو میلیون و صدهزار نفر به چه دلیل ایشان را فالو می‌کنند؟ امروز با یک مثال به او فهماندم. گفتم: من را ببین، با این سیبیل‌هایم نزدیک به ۷ هزار نفر فالوئر دارم. خب؟ گفت: خب. گفتم: وقتی یک عکس از خودم می‌گذارم با این دماغ بزرگ و سیبیل پهن ۴۰۰ نفر لایک می‌کنند و ۱۰۰ نفر کامنت می‌‌گذارند: «سیبیلاتو عشقه»، خب؟ گفت: خب و بعد محکم زد روی پیشانی‌اش و گفت: حالا فهمیدم.

باقی بقای‌تان / چیزنا دات آی‌آر chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>