...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

چیز ویژه


۲۲ دی ۱۳۹۴

قانون گل طلایی در اجاره ساعتی خانه

شهرام شهیدی

یکی از پژوهشگران شورای فرهنگی-اجتماعی زنان گفته بر اساس پژوهش انجام شده ۷۱ درصد دانشجویان پسر دلیل بی‌تمایلی به ازدواج را سختی‌های اقتصادی عنوان کردند. در حالی است که طبق همین پژوهش دلیل بی‌تمایلی ۸۷ درصد پسران به ازدواج؛ عدم پوشش مناسب دختران است.
– کامیار هستم. می‌خواستم بپرسم نفرموده‌اند منظورشان از عدم پوشش مناسب دختران دقیقا چیه؟ یعنی روشن نکرده‌اند مناسب یعنی چی؟ من با دختر خانمی نامزد هستم و می‌توانید عکس‌هایمان را در شبکه‌های اجتماعی به ویژه تلگرام ببینید که دست به دست می‌شود. می‌خواستم بپرسم الان این مقدار لباسی که نامزد من پوشیدن برای ازدواج مناسب است؟ کم است؟ زیاد است؟
– فرنگیس هستم از محل کارم. باید تشکر کنم از بی‌تمایلی پسران. از وقتی فهمیده‌ام این قشر به خاطر عدم پوشش مناسب سمت دختر‌ها نمی‌آیند همه‌اش نامناسب‌ترین لباس‌ها را می‌پوشم که گوش شیطان کر یک وقت جذب نشوند. طوری که مادرم دیشب گفت فرنگیس جان فکر نمی‌کنی دیگه لباس سوسکی برای سر کار مناسب نیست. یعنی تا این حد محطاطم. چون حالم از همه‌شان به هم می‌خورد.
– سیروس بیست و شش ساله: بنده زنگ زدم فقط بپرسم شما از این خانه‌هایی که سایت فردانیوز اعلام کرده ساعتی خانه اجاره می‌دهند سراغ ندارید؟ من یک ساعت خانه لازم دارم. فوری. اجاره خوب هم می‌دهم. باید زود بگیرم بخوابم. خواب لازمم. جان مادرتان کمکم کنید.
– نا‌شناس از تهران: در جواب سیروس جان باید بگم قید استفاده از این اجاره‌های ساعتی خانه را بزن. من پریروز برای یک ساعت خانه‌ای اجاره کردم. ساعت نه رفتم تو ساعت ده با لگد صاحبخانه خودم و اسباب اثاثیه و رخت و لباسم را ریخت وسط کوچه. هر چی هم التماس کردم که ده دقیقه، فقط ده دقیقه وقت اضافه بده قبول نکرد. بابا فوتبال هم وقت تلف شده و وقت اضافه داره. پیشنهاد می‌کنم حداقل قانون گل طلایی را برای خانه‌هایی که ساعتی اجاره می‌دهند تصویب کنند که تا گل نزدی بازی ادامه داشته باشه. غیر از این باشه خیلی حس بدی است. اصلا آدم را هل می‌دهد سمت مواد مخدر!
– منیر هستم. سی ساله: می‌خواستم عرض کنم گل بگیرند این تحقیقاتی را که فقط در مورد عدم رغبت پسر‌ها تحقیق می‌کند. دیگه بررسی نمی‌کنه ببینه اصلا ما حاضریم ازدواج کنیم یا نه. انگار حالا ما از گل چیدن برگشتیم و بله تک زبانمان است که عدم پوشش را بهانه کرده‌اند. شیطونه می‌گه لباس مناسب دولایه بپوشم بعد یک نه محکم بگویم که حساب کار بیاید دستشان. / چیزنا chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>