...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۲۲ دی ۱۳۹۴

قبل از این که بپرید تو آب

رضا ساکی

امروز بلافاصله سراغ خبرها می‌رویم:

رئیس مرکز پژوهش‌‌های مجلس: خط فقر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
پس سلام می‌کنم به همه شما فقرای عزیز که دارید این مطلب را می‌خوانید. جمع فقرا امروز در چیزنا جمع است. البته اگر حقوقی بالاتر از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می‌‌گیرید هم قدم‌تان روی چشم، یک شب هم در میان جمع فقرا باشید بد نمی‌گذرد.

وزیر ورزش و جوانان: ۷۱ درصد مردم ایران ورزش نمی‌کنند.
والا با این خط فقر مردم فقط وقت می‌کنند مثل بلبل کار کنند. فرصت برای ورزش کردن نیست. البته ما خوب سگ‌دو می‌زنیم. خودش بالاخره نوعی ورزش است و از شاخه‌های دوومیدانی.

مهر: به طور میانگین در هر ساعت ۱۸.۶ مورد طلاق در کشور ثبت می‌شود یعنی در هر سه دقیقه یک خانواده ایرانی از هم فرومی‌پاشد. این آمار در کنار آمار پنهان اختلافات زوجین زنگ خطری جدی است.
با این خط فقر اگر هر یک دقیقه یک خانواده فرو می‌پاشید تعجب نداشت. الان ۶s را می‌فروشند ۲۶۰۰ بعد شما انتظار دارید ما با حقوق ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا آخر عمر در کنار هم زندگی کنیم؟

آفتاب یزد: ضبط فیلم‌های رمانتیک در مجلس.
نمایندگان این روزها مشغول فیلم‌برداری فیلم‌های تبلیغاتی‌شان هستند و از یکدیگر می‌خواهند از عملکرد هم تجلیل و تشکر کنند. ما هم اگر زیر خط فقر نبودیم الان دوربین به دست داشتیم تفریح می‌کردیم با خانواده ولی خانواده را در سه دقیقه طلاق دادیم تا زن‌مان با مهرش برود ۶s بخرد.

دادستان ساری: احمدی‌نژاد ۲۱ هکتار ساحل خزر را به یک ورزشکار داد، هیچ کس هم اعتراض نکرد.
به هر حال یک عده‌ای بالای خط فقر هستند که ما می‌رویم زیرش. خلاصه حواستان باشد این بار که رفتید خزر قبل از این که لخت بشوید (خطابم به آقایان است با مایو در محل شنا) بپرید توی دریا سوال کنید ببینید توی ساحل مردم نباشید.

باقی بقای‌تان / چیزنا chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>