...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

چیز امروز


۱۱ اسفند ۱۳۹۴

مزیت محیط‌های بسته

شهرام شهیدی

در زمان شمارش آرای انتخابات مجلس و خبرگان لحظه به لحظه اخبار ضد و نقیضی می‌آمد. یوسف می‌گفت ایناهاش ببین اینجا نوشته حداد عادل نفر سوم تهران شده. فربد اما می‌گفت نخیر. اینجا نوشته مطهری نفر اول تهرانه. به هر دو هم تا می‌گفتی دعوا نکنید و منبع و ماخذتان چیست با صدای بلند جواب می‌دادند: اینجا «تو خود تلگرام» نوشته. در واقع مدتی است «تو خود تلگرام نوشته» به عنوان یک مرجع معتبر و ویکی‌پدیای جدید شناخته می‌شود. این شد که من هم تصمیم گرفتم «از تو خود تلگرام» به عنوان یک منبع خبری موثق استفاده کنم تا بر دانش سیاسی اقتصادی اجتماعی خودم اضافه کنم. این طور که من از تو خود تلگرام و اخبار این روز‌ها یاد گرفتم:
– ما در فوتسال که در سالن سرپوشیده برگزار می‌شود نشان داده‌ایم چقدر قابلیت داریم و در فوتبال که در فضای باز انجام می‌شود بار‌ها ثابت کرده‌ایم نمی‌توانیم توانایی‌هایمان را نشان بدهیم. بنابراین کلا ما ایرانی‌ها در محیط‌های بسته بهتر نتیجه می‌گیریم و برای همین است که یکهو از دل فضاهای بسته چنین نتایجی در انتخابات از ما سر می‌زند و جهان را شوکه می‌کنیم.
– ورود به مجلس ایران برای نامزدهای منتخب خیلی اتفاق بدی است. چون همیشه آدم‌ها با کسب تایید صلاحیت وارد مجلس می‌شوند و بعد از چهار سال فاقد صلاحیت شناخته شده و اجازه ورود به آن ندارند. یعنی آدم برود توی زندان این قدر برایش بدآموزی ندارد که ورود به مجلس دارد! / چیزنا chizna.ir

4 دیدگاه

 1. محسن می‌گه:

  جالبیش اینه که طلبکار بری رحل اقامت بیافکنی انگار که “خانه خانه توست” بعد صاحب خانه نجیب که بعد از چهار سال تحمل به جان آمده، مودبانه بگوید :م”همان دیگر داریم از پذیرش مجدد شما معذوریم”

 2. رضا می‌گه:

  با اون قسمتی که در مورد تلگرام بود به شدت موافقم.

 3. بهروز می‌گه:

  به دور از خنده و شوخی خط آخرش واقعا جای فکرکردن داره!!!!!!!!!!!!!

 4. سمانه می‌گه:

  «تو خود تلگرام نوشته» عااااااااااااااااااالی بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>