...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۹ دی ۱۳۹۴

هر ایرانی یک طلاق

شهرام شهیدی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمار طلاق در کشور را تکان‌دهنده خواند و گفت که از هر چهار ازدواج یک مورد به طلاق می‌انجامد و این آمار در مناطقی مانند شمال تهران به یک طلاق از هر دو یا سه ازدواج می‌رسد.

– با این حساب انتظار می‌رود به زودی به جای هر ایرانی یک پیکان به شعار هر ایرانی یک طلاق برسیم.
– در صورت برگزاری کلاس‌های آموزشی و انجام رزمایش می‌توان امیدوار بود به رکورد سه طلاق از هر دو ازدواج برسیم!
– پیشنهاد می‌شود برای کاهش فشار بر دفا‌تر طلاق و دیگر شغل‌های مرتبط، طرح زوج و فرد طلاق اجرا شود. به نحوی که کسانی که آخرین شماره کدملی‌شان عدد فرد است روزهای فرد حق دارند درخواست طلاق بدهند و به عکس.
– با توجه به طرح موفق زوج و فرد خودرو‌ها از درب منزل می‌توان این طرح را برای زوج‌ها هم پیاده کرد و طرح طلاق از درب منزل را اجرا کرد. در این طرح فرد به محض اینکه پایش را از خانه بگذارد بیرون طلاقش مسجل شده و در دفا‌تر ثبت می‌شود.
– سرعت در طلاق به حدی زیاد شده که مورد داشتیم طرف از ماشین پیاده شده رفته توی سوپر خرید کنه، وقتی برگشته همسرش در ماشین را قفل کرده و وقتی با انگشت زده به شیشه که در را باز کن جواب شنیده ببخشید شما؟ یعنی سرعت طلاق حداقل از سرعت اینترنت در ایران بالا‌تر است. همه‌اش هم تقصیر همین سوپرهاست. می‌روید سوپر همین می‌شود والله با این اسماشون!
– خلاصه زندگی شده شبیه همین بازی‌های رایانه‌ای. تا می‌جنبی می‌بینی یک پیغام می‌آید که فرصت شما تمام شد و باید به مرحله قبل برگردید. / چیزنا دات آی‌آر chizna.ir

یک دیدگاه

  1. علی می‌گه:

    خطا: زمان پاسخ به کد امنیتی به اتمام رسیده است،لطفا دوباره تلاش کنید لطفا دکمه‌ی بازگشت مرورگر خود را بفشارید و مجددا تلاش کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>