...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

چیز امروز


۲۳ مرداد ۱۳۹۵

همه ی شانس های جدید یک نئو آریایی

شهرام شهیدی

در خبرها آمده بود مردی که از یک حادثه هوایی در فرودگاه دبی و شعله های آتش ناشی از آن جان سالم به در برد، تنها یک هفته بعد برنده جایزه یک میلیون دلاری شده است. از نظر بخت و اقبال خیلی شبیه ما ایرانی ها است. نه ؟ به نظرم اگر خوب اجدادش را مطالعه کنیم یا موشکافانه به ژنتیکش دست درازی کنیم یک رگ و ریشه آریایی در او پیدا خواهیم کرد . فکر می کند بد نباشد او را دعوت کنیم ایران و کاری به او بدهیم تا از طریق بخت خوب او و اقبال بلندش گره از خیلی از مسائل کشور باز شود . مثلا ؟
– اول او را به جای ظریف به سمت وزیر امور خارجه منصوب کنیم که هم داخلی ها دست از سر ظریف بردارند و هم مشکل اجرای برجام یک شبه حل بشود و دولت تدبیر نفس راحتی بکشد و دلار بشود پونصد تومن!
– می شود از او خواست در ایران کنسرت بگذارد . با این شانسی که او دارد حتما کنسرتش که لغو نمی شود هیچ، بدون حضور افراد خودسر می تواند آهنگش را بخواند و لغو کنندگان همیشگی کنسرت ها هم به کنسرتش می آیند و فریاد می زنند ترانه” جیگرت تو حلقم رفته ریزه ریزه ” را بخوان
– می شود از او خواست هدایت تیم استقلال تهران را به عهده بگیرد تا خیلی شانسی شانسی از قعر جدول رده بندی لیگ برتر فرار کنند.
– می شود از او خواست در ایران کثیر السفر بشود و هی با پروازهای مختلف و شرکت های گوناگون از این شهر برود شهر دیگری تا مشکل تاخیرهای وحشتناک حل بشود
– می شود از او خواست مدام در اینترنت باشد که مشکل سرعت و قطعی مدام اینترنت رفع شود. در واقع از طریق او می شود از گونه جدیدی از فیلترشکن ها رونمایی کرد .
– می شود از او خواست زمان ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری نزدیک وزارت کشور باشد تا به خاطر خوش اقبالی اش احمدی نژاد دیر برسد و نتواند در انتخابات ثبت نام کند.
– می شود از او به جای محیط بان ها استفاده کرد تا محیط بان ها در برابر شکارچیان رویین تن بشوند و پاشنه آشیل شان را هم کسی نفهمد کجاست . ( واقعا نقش گشت ارشاد در عدم افشا و رویت پاشنه آشیل خیلی مهم است )
– حالا اگر ایشان سعه صدر داشته باشند و به تریج قبایشان بر نخورد یک چند وقتی هم لباس گوزن و پلنگ بپوشند و در نقش حیات وحش ظاهر شوند تا به خاطر بخت خوبش گلوله شکارچیان به او و هم حیوانی هاشان نخورد.

یک دیدگاه

  1. ارغوان می‌گه:

    اینقدر می شود ها زیاده. مثل همیشه کار آقای شهیدی اثرگذار و دلنشینه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>