...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۱ مهر ۱۳۹۵

ژرلب بانوان میت ایرانی

رضا ساکی

خبر اول را با کشف جنازه در دریاچه گَهَر لرستان آغاز می‌کنیم. روز گذشته یک جنازه خاص از عمق ۲۴ متری دریاچه بیرون آمد که وضعیت خاصش نشان می‌داد احتمالا مربوط به شناگری باشد که در سال ۱۳ در دریاچه ناپدید شد. مامورانی که این جنازه را بیرون آوردند از همان ابتدا از آن و یا با آن عکس گرفتند و بسیاری سایت‌های خبری هم لوگوی خودشان را زدند زیر عکس و آن را منتشر کردند. واقعا فاز این دوستان چیست که از جنازه‌های مردم هم لایک می‌گیرند؟ آخر لامصب خودت دوست داری وقتی مردی من بیایم جنازه‌ات را منتشر کنم و زیرش لوگوی چیزنا بزنم؟ خانواده‌ات خوشحال می‌شوند؟ نکنید این کارها را.
سرخط خبرها:
استقلال برد
بله خبر درست و واقعیت دارد.

هشدار سازمان غذا و دارو در مورد استفاده از رژلب
رژلب الان دیگر استفاده نمی‌شود بلکه جزئی از صورت بانوان محترم است و در همه ساعت‌های شبانه‌روز بر لب‌های آنها هست و آنها در حالی که در تمام ۲۴ ساعت رژ دارند دائم در این توهم هستند که رژ ندارند و صورت‌شان مثل میت است. پس باز رژ می‌کشند.
نمک بر زخم
در روزهای گذشته فیلمی منشتر شده است که با ما می‌گوید با ۵۰ میلیون تومان چه ماشین‌هایی می‌توان در دنیا خرید؟ بعد هم بیان می‌کند که اگر ۵۰ میلیون تومان داشته باشی باز هم برای خرید برلیانس چینی ۴ میلیون کم داری. سازندگان این ویدئوها یعنی فکر می‌کنند ما این چیزها را نمی‌دانیم و خوشحالیم از خرید ماشین‌های گران و بی‌کیفیت؟
ورود مواد نفتی و فاضلاب به رودخانه کرج
به نظرم ورود مواد نفتی و فاضلاب به رودخانه کرج دیگر خبر نیست. چیزی که طبیعی و بدیهی است خبر نیست. خبر یعنی این که آدم برود رودخانه‌ای پیدا کند که هیچ‌گونه فاضلاب انسانی و صنعتی وارد آن نشود. هست چنین رودخانه‌ای؟

کنترل هوشمند ورود و خروج مناطق حفاظت شده
البته اگر دوستان سارق این سیستم‌های هوشمند را ندزدند!

امروز خبری داشتیم با تیتر: روایت مشاور وزیر بهداشت از عطارنماها و عطاری‌هایی که مجوز ندارند
می‌دانید عطارنما کیست؟ عطارنما کسی است که خاک‌اره را به جای خاکشیر به آدم قالب می‌کند تا بخورید ودل‌درد بگیرید تا این بار عرق علف را به جای عرق نعنا به شما بدهد.
باقی بقای‌تان

www.chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>