...

لطفا تاریخ را انتخاب نمایید

۱۴ آذر ۱۳۹۴

کاربران اینترنت در ایران لباس بپوشند

رضا ساکی

خدمت شما خوانندگان چیزنا عرض می‌کنم که در روزهای گذشته که تعطیلی بود و ما هم طنز نداشتیم، کشف‌کنندگان توهین هیچ توهین جدیدی کشف نکرده‌اند و شکرخدا فضای مجازی در امن و امان است. یعنی آخرین توهین‌‌ همان توهین عنصر معلوم‌الحال مهران مدیری به شاه‌شاهان کورش بزرگ بوده است. همچنین در چند روز گذشته هیچ اختلاسی هم کشف نشده است. یعنی آخرین اختلاس‌کننده‌‌ همان بود که اختلاسش کشف شد اما وقتی خواستند خودش را بگیرند دیدند مدتی است عزم غربت کانادا کرده است.
می‌دانم با شنیدن این خبر‌ها خوشحال شده‌اید و حالا که این‌قدر خوشحالیم بگذراید خبر خوش‌تری به شما بدهم. سرعت اینترنت ایران از رتبه ۹۹ در جهان به ۹۱ کاهش پیدا کرد. واقعا باید به همه مسئولین در دولت فعلی و دولت‌های گذشته تبریک گفت و جا دارد که صداوسیما برنامه‌های عادی خود را قطع کند و‌‌ همان‌طور که برجام را کار‌شناسی کرد، این افتخار را برای مردم کار‌شناسی کند که چگونه ما هشت پله صعود کردیم و چه شد که این‌طوری شد. به هر حال یادتان باشد که شما دیگر آن کاربر سابق نیستید، شما الان رتبه ۹۱ را در جهان دارید. پس لطفا با زیرشلواری و شلوارک پشت کامپیو‌تر ننشینید و لباس رسمی بپوشید. خوبیت ندارد.

اما سرخط خبر‌ها:

تفاهم: کمبود ۱۰۰هزار پرستار در کشور
از طرفی ۱۲ هزار پزشک بیکار هم داریم و دو سوم ماما‌ها هم بیکار هستند و وزیر بهداشت گفته است: دولت ۴۰ سال زمان می‌خواهد تا کمبود تخت بیمارستانی را رفع کند. خوبه یا باز هم ادامه بدم؟

آرمان: بلیت تهران مشهد ۵۰۰ هزار تومان شد
ما که قبلا هم وسعمان نمی‌رسید به طیاره حالا هم برای آن‌ها که بلیت ۵۰۰ هزارتومانی می‌خرند آرزوی سلامتی می‌کنیم.

رئیس اداره حیات وحش مازندران: شکار ۳۰۰۰ غاز در یک روز صحت ندارد
پس شکار چند غاز در یک روز صحت دارد؟

اطلاعات: باد و باران هوای تهران را پاک کرد
واقعا از باد و باران ممنونیم. یعنی اگر باد و باران نبودند ما چه می‌کردیم. یعنی وقتی می‌گوید ابر و باد و ‌مه ‌و‌ خورشید و فلک در کارند منظورش همین تهران است.

باقی بقایتان / چیزنا دات آی‌آر chizna.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>